25.11.2021 r. Dzień postaci z bajek

DZIEŃ  POSTACI  Z BAJEK

Dnia 5 listopada 2021r. w  przedszkolu  Szkoły  Podstawowej  w  Szkotowie  odbyło  się  spotkanie  z okazji  Dnia  Postaci z  Bajek  zorganizowane  przez  Bibliotekę  Publiczną  oraz  Bibliotekę Szkolną.

W  nastrój  baśniowy  wszystkie  dzieci  zostały  wprowadzone piosenką, którą  zaśpiewały dwie  piękne  księżniczki.  Gościem  honorowym  tego Dnia  była jedna  z najpopularniejszych  filmowych  postaci  świata  bajek,  tj. myszka  Jerry, którą  wszystkie  dzieci  zaprosiły  do  wspólnego  zdjęcia.  Celem  spotkania  było przypomnienie  najpiękniejszych  baśni i bajek  świata   w związku  z  tym przeprowadzono konkursy  z nagrodami  rzeczowymi. Ważnym  elementem  uroczystości  była  prezentacja  postaci  bajkowych  i odgadywanie  baśni z jakiej  pochodzi.

Dzień ten  był  dla  dzieci  niezwykle  wzruszający  i  przyjemny. Oprócz  dostarczonych  wrażeń  uczestnicy  zostali  również  obdarzeni  słodkimi  niespodziankami.

Izabela  Miller