06.12.2021 r. Spotkanie przedszkolaków z Mikołajem

6 grudnia  dzieci z oddziału przedszkolnego dwukrotnie odwiedził Mikołaj. Nie ma więc wątpliwości, że są to wspaniałe, grzeczne, wesołe maluszki. Wszystkie dzieciaczki były małymi Mikołajami – w swoich pięknych strojach i czapkach. Wraz z jednym Mikołajem gościliśmy Pana Wójta Marka Wolszczaka, Panią Wójt Barbarę Szczepkowską, Panią Dyrektor Marię Chmielewską. Dzieci były zadowolone z prezentów, a to przecież najważniejsze. Mikołajom zaprezentowały wiersz i piosenkę. Ich występ zyskał ogromne uznanie gości.

To był wspaniały dzień zabaw. Rozbrzmiewały muzyka oraz śpiew i rozmowy dzieci o Mikołaju i otrzymanych prezentach – tych w szkole i w domu.

Będziemy długo i przyjemnie wspominać.

Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękuję za zaangażowanie i miłą współpracę w przygotowaniu Mikołajek.

Ewa Szymańska