20.01.2022 r. Lekcja profilaktyczna „Bezpieczny wypoczynek w czasie ferii zimowych"

20 stycznia 2022 r.uczniowie klas I-IV wzięli udział w spotkaniu online „Bezpieczny wypoczynek w czasie ferii zimowych". Całe wydarzenie realizowane było przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie w ramach kontynuacji projektu pt. „Czy wiesz, że możesz mówić nie..."

Spotkanie online poprowadziły policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Podczas spotkania omówione były zagadnienia dotyczące bezpiecznego spędzania wolnego czasu w domu, jak i poza nim, m.in. uczestnictwo dzieci w ruchu drogowym, zagrożenia związane z korzystaniem przez dzieci z Internetu, wchodzeniem na zamarznięte akweny oraz związane z kontaktem z osobami nieznanymi.