24.02.2022 r. Przedszkolaki w bibliotece

24 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego z wychowawczynią były w Bibliotece Publicznej w Szkotowie. Poznały pracę bibliotekarza oraz wyposażenie biblioteki. Z ciekawością obejrzały teatrzyk „Kotka Psotka”. Przedszkolaki sprawnie odgadywały zagadki dotyczące postaci i wydarzeń z różnych bajek. Pani bibliotekarka była zachwycona ich wiedzą. Jak widać czytanie z naszym grupowym Misiem Krzysiem przynosi pozytywne rezultaty. Brawo Dzieciaki! Jestem z Was dumna.

Bardzo ciekawym dla dzieci wydarzeniem była wspólna zabawa. Nowe zabawki, inne miejsce oraz wspaniała, wesoła atmosfera sprawiły, że przedszkolaczki były zadowolone.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Głogowskiej za miłe, ciepłe przyjęcie i ciekawe zajęcia.

Ewa Szymańska

z grupą przedszkolaków