02.03.2022 r. XIV Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

02.03.2022 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szkotowie odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kozłowo. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły z gminy Kozłowo w trzech kategoriach wiekowych: dziewczęta rocznik 2007 - 2011, chłopcy rocznik 2009 i młodsi, chłopcy rocznik 2007 i młodsi.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonali: Wójt Gminy Pan Marek Wolszczak, Dyrektor Szkoły Pani Maria Chmielewska, Pani Barbara Szczepkowska oraz Pan Jacek Jankowski. W kierunku zawodników skierowane były życzenia, aby zawody przyczyniły się do osiągnięcia jak najlepszych wyników, były miejscem dobrej zabawy oraz toczyły się w duchu fair play. Następnie Pani Dyrektor odniosła się do wydarzeń, które rozgrywają się za naszą wschodnią granicą jednocześnie nawiązując do obchodzonego 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Rozgrywki toczyły się systemem ,,każdy z każdym”, dlatego też zawodnicy wszystkich drużyn mogli sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z przybyłymi miłośnikami piłki nożnej. Zacięta walka i chęć zajęcia najlepszego miejsca trwała od początku do końca gminnej imprezy sportowej.

Na zakończenie Pan Wójt oraz zaproszeni goście wręczyli drużynom puchary za zajęcie pierwszych miejsc w danej kategorii oraz medale dla zawodników, trenerów zgodnie z zajętymi miejscami.

Ostateczna klasyfikacja Turnieju przedstawia się następująco:

w kategorii dziewcząt rocznik 2007-2011:
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Rogożu

w kategorii chłopców rocznik 2009 i młodsi:
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Rogożu

w kategorii chłopców rocznik 2007 młodsi:
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Rogożu

Gratulujemy zwycięzcom turnieju oraz wszystkim drużynom postawy fair-play oraz sportowej walki zawsze do końcowego gwizdka sędziego. Do zobaczenia w przyszłej edycji.