22.04.2022 r. WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „PISANKI, BARANKI… I INNE OZDOBY WIELKANOCNE.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs wielkanocny pod hasłem ”Pisanki , baranki…i inne ozdoby wielkanocne” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy oraz Parafię bł. Bolesławy Lament w Nidzicy został rozstrzygnięty. Głównym celem konkursu było utrwalenie tradycji wielkanocnych jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej. Uczniowie naszej szkoły również spróbowali swoich sił w przygotowaniu niepowtarzalnych stroików wielkanocnych. W kategorii klas 0 – III miejsce III zajęła Lena Miecznikowska z klasy III. Natomiast w kategorii klas IV – VI wyróżnienie otrzymała uczennica klasy VI, Paulina Truszczyńska.

Gratulujemy dziewczynkom, dziękujemy także wszystkim osobom, które zgłosiły swoje prace na konkurs.