14.06.2022 r. Kochanym Rodzicom

14 czerwca w szkole odbyła się uroczystość z okazji obchodów Dni Rodziny, na którą licznie przybyli rodzice naszych wychowanków. Swoją obecnością zaszczycił nas wójt Gminy Kozłowo Pan Marek Wolszczak. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I – III wystąpiły w inscenizacji pt. „Sprawa dla reportera”, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. We wszystkich zaprezentowanych tekstach wyrażały miłość i wdzięczność dla ukochanych rodziców. Za występy byli nagradzani gromkimi oklaskami. Pan wójt i Pani dyrektor szkoły podziękowali dzieciom za przedstawienie, a rodzicom złożyli gorące życzenia. Młodzi „aktorzy” wręczyli swoim rodzicom glicerynowe mydełka, które samodzielnie wykonali w czasie wcześniej zorganizowanych w szkole warsztatów mydlarskich.

Wychowawcy