15.06.2022 r. II Turniej w dwa ognie szkół podstawowych o puchar Wójta Gminy Kozłowo

15 czerwca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie odbył się II Turniej w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy Kozłowo. Wydarzenie to na stałe wpisało się do kalendarza imprez sportowych w gminie Kozłowo.
Zawody zaczęły się od przemówienia Pani Barbary Szczepkowskiej - zastępcy wójta gminy Kozłowo oraz Pani Marii Chmielewskiej – dyrektora szkoły. Słowa skierowane do zawodników, trenerów niosły za sobą życzenia dobrej sportowej zabawy i osiąganiu wysokich miejsc.

W rywalizacji wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych gminy Kozłowo z rocznika 2009-2012 . Celem nadrzędnym Turnieju była integracja międzyszkolna.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria dziewczęta:
I miejsce – SP Szkotowo
II miejsce – ZSP Kozłowo
III miejsce – SP Zaborowo
IV miejsce – SP Rogóż

Kategoria chłopcy:
I miejsce – SP Szkotowo
II miejsce – SP Zaborowo
III miejsce – ZSP Kozłowo
IV miejsce – SP Rogóż

Na zakończenie Pan Wójt wraz z Paniami Barbarą Szczepkowską i Marią Chmielewską wręczył wszystkim drużynom medale i wyróżnił pucharami pierwsze miejsca w danej kategorii. Podziękował również za wspaniałe widowisko i zaprosił na kolejną edycję w przyszłym roku szkolnym.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za sportową postawę, a przede wszystkim za dobrą zabawę!

Igor Nadolski