21.06.2022 r. Pożegnania nadszedł czas…

21 czerwca uczniowie klasy trzeciej żegnali się po trzech wspólnych latach nauki i zabawy, aby od września rozpocząć nową przygodę w poznawaniu świata w klasach starszych. Tego dnia nie zabrakło wierszy, piosenek , wspólnych wspomnień, wzruszeń i podziękowań. Cała uroczystość odbyła się w gronie rodziców i w obecności Pani Dyrektor Marii Chmielewskiej, która skierowała w stronę trzecioklasistów słowa uznania i podziękowała za sukcesy te małe i te większe, każde zdobyte indywidualnie i na miarę swoich możliwości. Uczniowie mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego zasłużyli na wspaniały odpoczynek wakacyjny. Wypoczywajcie w promykach letniego słońca i zbierzcie siły na kolejny rok szkolny. Cudownych wakacji;)

Iwona Jaroszewska