23.06.2022 r. Dzień Pustej Klasy

23 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego  i uczniowie klas I – III z wychowawcami obchodzili Dzień Pustej Klasy. Zorganizowaliśmy zajęcia na świeżym powietrzu.

Były gry i zabawy sportowe – przeciąganie liny, rzut woreczkiem do celu, hula hop, skakanka, ringo, piłkarzyki. Rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji. Dzieci miały możliwość ćwiczyć wykonywanie resuscytacji krążeniowo – oddechowej z użyciem fantoma. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku w postaci lodów.

Pogoda była piękna. Na twarzach uczestników świętowania tego wyjątkowego dnia widoczny był uśmiech. To integracyjne spotkanie dzieci, pełne wrażeń, pozostanie miłym wspomnieniem i kontynuowanym w przyszłości pomysłem na naukę zdobywaną w inny niż zwykle sposób.

Wychowawcy