21.10.2022 r. Światowy Dzień Kartofla w Gospodarstwie Rolnym w Szkotowie

Dziś uczniowie naszej szkoły, z okazji Światowego Dnia Kartofla odwiedzili Gospodarstwo Rolne w Szkotowie pani Agnieszki Tołłoczko – Wróbel. Był to dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie mieli okazję poznać proces zbierania i sadzenia ziemniaka, jak również przeznaczenie wielu maszyn rolniczych. Pani Agnieszka opowiedziała również historie o swoich krewnych, które bardzo zaciekawiły młodzież, a w szczególności opowieść o pradziadku, który był legendarnym cukiernikiem. Pobyt w gospodarstwie umiliły wspólne zabawy oraz pyszny poczęstunek. Podczas tej wizyty podsumowano również wydarzenia z okazji Warmińsko – Mazurskiego Tygodnia Kariery oraz wręczono uczniom nagrody za udział w konkursie plastycznym.

Dziękujemy za zaproszenie oraz miło spędzony czas Gospodarstwo Rolne Szkotowo.