21.03.2023 r. Udany występ naszych uczniów w XV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

Dzień Wiosny był szczególnie słoneczny dla naszych zawodników, którzy reprezentowali nas w XV Turnieju Piłki Nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo. W trzech kategoriach zdobyliśmy pierwsze miejsce, w kolejnej trzecie.

w kategorii dziewcząt rocznik 2010 i młodsi:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Szkotowie (Julia Orłowska, Lena Miecznikowska, Katarzyna Kownacka, Zofia Ratajczyk, Lena Bagińska, Magdalena Czacharowska)

w kategorii dziewcząt rocznik 2008 młodsi:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Szkotowie (Julia Stanek, Paulina Truszczyńska, Kalina Komoń, Sandra Gagat, Dominika Kosatka, Zofia Nowak)

w kategorii chłopców rocznik 2010 i młodsi:

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Szkotowie (Kacper Osiński, Antoni Kamiński, Michał Czacharowski, Dawid Antolak, Maciej Lewandowski, Filip Gorczyca, Alan Kacprzycki)

w kategorii chłopców rocznik 2008 młodsi:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Szkotowie (Wiktor Bagiński, Tomasz Biller, Adam Kamiński, Dawid Dreger, Wiktor Lewandowski, Oktawian Kacprzycki, Kacper Jerzmanowski)

Serdecznie gratuluję i dziekuję zawodnikom za zaangazowanie i postawę w turnieju.

Igor Nadolski