IV Turniej w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

25 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie odbył się IV Turniej w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy Kozłowo.
Zawody zaczęły się od przemówienia Wójta Gminy Kozłowo Pana Marka Wolszczaka oraz Dyrektora Szkoły Pana Grzegorza Rybczyńskiego. Słowa skierowane do zawodników, trenerów niosły za sobą życzenia dobrej sportowej zabawy i osiąganiu wysokich miejsc.

W rywalizacji wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych gminy Kozłowo z rocznika 2011-2014. Każda reprezentacja zaprezentowała się na najwyższym poziomie. Zdolności fizyczne w połączeniu z zaciekłą sportową rywalizacją, z każdym kolejnym zdobytym punktem dostarczały niesamowitych emocji wszystkim kibicom.

Klasyfikacja końcowa:
Kategoria dziewczęta:
I miejsce – ZSP Kozłowo
II miejsce – SP Rogóż
III miejsce – SP Szkotowo
IV miejsce – SP Zaborowo

Kategoria chłopcy:
I miejsce – ZSP Kozłowo
II miejsce – SP Rogóż
III miejsce – SP Szkotowo
IV miejsce – SP Zaborowo

Po emocjonujących meczach nadszedł czas na medalowe dekoracje, które wręczyli drużynom Pan Wójt wraz z Dyrektorem szkoły. Pierwsze miejsca w danej kategorii zostały wyróżnione pucharami.
Na zakończenie organizator zawodów podziękował za wspaniałe widowisko i zaprosił na kolejną edycję w przyszłym roku szkolnym.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za sportową postawę, a przede wszystkim za dobrą zabawę!