Sukcesy artystyczne naszych uczennic

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nasze zdolne i utalentowane  uczennice i chwalimy się ich osiągnięciami :

Natasza Markowska  z oddziału przedszkolnego otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ,,Dla Niepodległej’’.

Aleksandra Jabłońska z klasy  piątej otrzymała nagrodę za reprezentowanie szkoły i udział w Ogólnopolskim konkursie ,,List do św. Mikołaja- święta na starej fotografii”;

Amelia Ferszt z klasy piątej, która zajęła:

• l miejsce w Powiatowym Konkursie o Błogosławionym Carlo Acutisie w kategorii plastycznej;
  • l miejsce w Ogólnopolskim konkursie ,,List do św. Mikołaja- święta na starej fotografii”

oraz

• wyróżnienie w ll edycji Ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,,Mój bożonarodzeniowy anioł” w kategorii wiekowej 11-12 lat.
  • wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Prawa dziecka oczami dzieci-Rodzina Ulmów i prawo do życia”.

Iwona Jaroszewska

Joanna Kamińska