Nasza szkoła laureatem konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”

Miło nam poinformować, że nasza szkoła  została laureatem konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”!  Konkurs odbył się w czerwcu 2023 roku i miał na celu pokazanie uczniom, jak świadomie i bezpiecznie poruszać się po Internecie, pozwolił także zdobyć im nowe cyfrowe kompetencje.

Wygrana dla naszej szkoły pracownia składa się z 16 laptopów, szafy mobilnej do ich przechowywania, AccessPointu WiFi  oraz monitora interaktywnego 65”.

Niewątpliwie ten sukces to duża zasługa uczennicy klasy V Amelii Ferszt, która pod opieką Pani Iwony Jaroszewskiej stworzyła bardzo oryginalną pracę konkursową, dzięki której otrzymaliśmy wspaniałą mobilna pracownię komputerową.

Konkurs „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” został współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jego organizatorem był Państwowy Instytut Badawczy NASK.