XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

29 lutego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szkotowie odbył się XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo. W tegorocznej edycji podobnie jak w zeszłym roku kategorie dziewcząt rozgrywane były w szkole podstawowej w Rogożu, natomiast chłopców w szkole podstawowej w Szkotowie. W turnieju chłopców wzięły udział wszystkie szkoły z gminy Kozłowo w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza rocznik 2011 i młodsi oraz starsza 2009 i młodsi.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonali: Wójt Gminy Pan Marek Wolszczak oraz Dyrektor szkoły Pan Grzegorz Rybczyński. W kierunku zawodników skierowane były życzenia, aby zawody przyczyniły się do osiągnięcia jak najlepszych wyników, były miejscem dobrej zabawy oraz toczyły się w duchu zdrowej sportowej rywalizacji.

Rozgrywki przebiegały w systemie ,,każdy z każdym”, dlatego też zawodnicy wszystkich drużyn mogli sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z przybyłymi miłośnikami piłki nożnej. Zacięta walka i chęć zajęcia najlepszego miejsca trwała od początku do końca gminnej imprezy sportowej.

Na zakończenie Pan Wójt wraz Panią Barbarą Szczepkowską i Dyrektorem szkoły wręczyli drużynom puchary za zajęcie pierwszych miejsc w danej kategorii oraz medale dla zawodników, zgodnie z zajętymi miejscami.

Ostateczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

w kategorii chłopców rocznik 2011 i młodsi:

I miejsce – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kozłowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Rogożu

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Szkotowie

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Zaborowie

w kategorii chłopców rocznik 2009 i młodsi:

I miejsce – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kozłowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Szkotowie

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Zaborowie

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Rogożu

Serdecznie dziękujemy Panu Danielowi Bugajskiemu za sędziowanie podczas turnieju oraz Pani Wioletcie Pargólskiej za zabezpieczenie medyczne zawodów.

Gratulujemy zwycięzcom turnieju oraz wszystkim drużynom.

Do zobaczenia w przyszłej edycji.