Kim będę w przyszłości?

Miniony tydzień u przedszkolaków to przede wszystkim wędrówka po świecie zawodów. Maluszki zostały zapoznane z różnymi zawodami, ich specyfiką oraz wykorzystywanymi w nich narzędziami. Dzieci miały okazję do rozwoju umiejętności społecznych, zawodowych oraz kształtowania postawy aktywnego uczenia się przez całe życie. Dziękujemy;) Pani Dorocie Boruckiej za przybliżenie zawodu fryzjera; Przedstawicielom Nadleśnictwa Nidzica za ukazanie fascynującej pracy leśnika; Pani Małgorzacie Jabłońskiej, która wytłumaczyła i pokazała dzieciom czym zajmuje się florysta; Pracownikom Piekarni GS w Nidzicy, dzięki którym uczniowie poznali cykl produkcji chleba oraz dzielnym strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nidzicy za miłe przyjęcie i umożliwienie bliższego poznania niezwykle istotnej i niebezpiecznej pracy strażaka.